hit
counter
 

افتتاح حساب وب مانی

 > افتتاح حساب وب مانی

خرید وب مانی

ساخت اکانت وب مانی

وب مانی یکی از ایمن ترین و معتبرترین کیف پول های مجازی است که کاربرد زیادی در فضای آنلاین و حتی آفلاین دارد، خوشبختانه با توجه به اینکه این پول مجازی متعلق به کشور روسیه است، افتتاح حساب وب مانی از ایران مجاز است و کاربران ایرانی میتوانند بدون محدودیت و بدون نگرانی از تحریم از خدمات آن به طور کامل استفاده کنند.

 

برای ثبت نام و ایجاد اکانت وب مانی باید اطلاعات شخصی خودتان را در سیستم وارد کنید. توصیه اکید میگردد اطلاعات دقیق و در صورت داشتن پاسپورت، عینا مطابق پاسپورت را وارد کنید و اکیدا از وارد کردن اطلاعات نامعتبر خودداری کنید، چراکه بعدا در صورت نیاز به وریفای حساب تان و یا در صورت فراموش کردن رمز عبور، دانستن اطلاعات فوق و یا ارائه مدارک هویتی نیاز خواهد شد.

 

توس پی، در راستای تسهیل امور کاربران، انجام صفر تا صد افتتاح حساب وب مانی و وریفای کامل آن را (با پاسپورت و یا کارت ملی) برای شما انجام میدهد و پس از ساخت اکانت وریفای شده وبمانی، نام کاربری و رمز عبور اکانت در اختیار شما قرار خواهد گرفت، هزینه افتتاح حساب وبمانی توسط توس پی تنها 189،000 تومان می باشد و میتوانید پس از ثبت فرم ذیل از طریق درگاه شتاب و با استفاده از کارت بانکی مبلغ فوق را پرداخت نمایید.

 

 

فرم افتتاح حساب وب مانی: